Poniżej przedstawiamy aktualne oferty pracy w Agencji Rynku Energii S.A.

Specjalista ds. analiz i raportów w Departamencie Doradztwa

Agencja Rynku Energii S.A. poszukuje do Departamentu Doradztwa: Specjalisty ds. analiz i raportów

Zakres prac na w/w stanowisku obejmuje:

  • wykonywanie analiz dotyczących krajowych i zagranicznych rynków energii,
  • analiza i ocena pozycji rynkowej uczestników rynku energii,
  • opracowywanie cyklicznych raportów i publikacji w zakresie ekonomiki branży energetycznej,
  • wykonywanie prac modelowych i prognoz rozwoju sektora energetycznego.

Kandydat powinien posiadać:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
  • dobrą znajomość funkcjonowania branży energetycznej w Polsce,
  • znajomość zagadnień ekonomiki oraz rachunkowości,
  • dobrą znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będą:

  • staż pracy w instytucjach lub firmach związanych z sektorem energii.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,
  • wynagrodzenie stałe i system premiowy,
  • pakiet szkoleń, wsparcie zespołu, prywatna opieka medyczna, ZFŚS.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV) w terminie do 25 września 2024 r. na adres: biuro@are.waw.pl

Informujemy, że aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Agencję Rynku Energi S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej Administrator), w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora na adres e-mail: iod@are.waw.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach ich przetwarzania oraz przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie https://www.are.waw.pl/o-are/rodo#polityka-prywatnosci
Prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli.

Agencja Rynku Energii S.A.
ul. Bobrowiecka 3, 00-728 Warszawa
tel. 22-444-20-00; fax: 22-444-20-20,
e-mail: biuro@are.waw.pl

Agencja Rynku Energii Spółka Akcyjna (ARE S.A.), to firma z ponad 25 letnim doświadczeniem, zajmująca się w głównej mierze badaniami statystycznymi i analizami systemowymi (prognozami), dotyczącymi rynku energetycznego w Polsce, a także usługami doradczymi, skierowanymi do przedsiębiorstw z branży energetycznej. Jednocześnie spółka ARE S.A. jest właścicielem portalu informacyjnego CIRE.pl. Za jego pośrednictwem, na bieżąco dostarczane są informacje o wydarzeniach, m.in. w dziedzinie elektroenergetyki, gazownictwa, ciepłownictwa i górnictwa.

Specjalista w Departamencie Baz Danych

Agencja Rynku Energii S.A. zatrudni:
SPECJALISTĘ w Departamencie Baz Danych

Wymagania:

  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność komunikacji
  • Terminowość, skrupulatność

Dodatkowe atuty:

  • Staż pracy w instytucjach związanych z sektorem energii
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych

Zakres obowiązków:

  • Współudział w realizacji programu badań statystycznych
  • Obsługa autorskich systemów do sprawozdawczości, kontakt z jednostkami
  • Weryfikacja złożonych sprawozdań
  • Opracowywanie raportów wynikowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Wynagrodzenie zasadnicze 5000-5200 PLN brutto i system premiowy
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wsparcie zespołu, prywatna opieka medyczna, ZFŚS
  • Ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie wypoczynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV) w terminie do
1 października 2024 r. na adres email: biuro@are.waw.pl.

Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach ich przetwarzania oraz przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie https://www.are.waw.pl/o-are/rodo#polityka-prywatnosci. Prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli.