PL EN DE

PSE zapraszają na spotkanie szkoleniowe poświęcone zmianom na rynku bilansującym

PSE S.A. zapraszają na spotkanie dotyczące zmian wprowadzanych na rynku bilansującym, które wejdą w życie 14 czerwca 2024 r. na podstawie decyzji Prezesa URE z 27 września 2023 r. (DRR.WRE.744.17.2023.ŁW), zatwierdzającej w części nowe Warunki Dotyczące Bilansowania (WDB). Spotkanie odbędzie się 10 stycznia 2024 r.

Podczas spotkania Andrzej Midera, Dyrektor ds. Operacji Rynkowych w Departamencie Zarządzania Systemem, wraz z zespołem odpowiadającym za prace nad przygotowaniem WDB, przedstawi najważniejsze spośród nowych rozwiązań rynku bilansującego oraz plan kolejnych działań w zakresie ich wdrażania.

Spotkanie w formule online*, na platformie Click Meeting,  odbędzie się 10 stycznia 2024 r. w godzinach 11:00-13:00 i będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Nagranie wideo ze spotkania zostanie udostępnione na kanale PSE w serwisie YouTube.

Zgłoszenie udziału w spotkaniu, z podaniem imienia i nazwiska uczestnika oraz adresu mailowego, prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W tytule zgłoszenia prosimy wpisać „Rynek bilansujący – spotkanie 10.01.2024 r.”.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 5 stycznia 2024 r.

 

Zapowiedź kolejnych szkoleń

Styczniowe spotkanie zainicjuje cykl szkoleń dotyczących nowych rozwiązań rynku bilansującego, które będą organizowane przez PSE S.A. w celu wsparcia użytkowników systemu w przygotowaniach do funkcjonowania na rynku bilansującym od 14 czerwca 2024 r.  W kolejnych miesiącach PSE planują zorganizowanie kilku dodatkowych szkoleń tematycznych, poświęconych konkretnym obszarom rynku bilansującego o istotnym stopniu złożoności. O terminach tych szkoleń będziemy informować odrębnymi komunikatami.

Jeśli są zagadnienia, które według Państwa powinny zostać objęte szkoleniami, uprzejmie prosimy o przesłanie tych informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 29 grudnia 2023 r. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Rynek bilansujący – szkolenia”.

 

Kontakt 

Pytania dotyczące kwestii technicznych oraz procesu rejestracji na spotkanie 10 stycznia 2024 r. prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

* Warunkiem technicznym umożliwiającym udział w spotkaniu online jest dostęp do komputera, dostęp do sieci internetowej oraz aktualna wersja przeglądarki: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge. Będzie również możliwe dołączenie do spotkania poprzez urządzenie mobilne (tablet lub smartfon). Szczegóły techniczne przekażemy w odpowiedzi na zgłoszenie udziału.